Jesteśmy na Google+

ikona email

biuro@biuroklub.pl

Napisali o nas

W tym dziale będziemy umieszczać informacje o artykułach opisujących działalność i wydarzenia związane z Biuro Klubem.

• Wywiad z prezesem Biuro Klub Sp. z o.o. Krzysztofem Porębski - "Czas to waluta dwudziestego pierwszego wieku" (2014)zobacz (link)

• Artykuł z gazety "Papierniczy Świat" - W obiektywie: Spotkanie Wigilijne Biuro Klub (8 grudnia)zobacz (.PDF)

• Artykuł z gazety "Papierniczy Świat" - Wywiad z prezesem Kazimierzem Sondej (14 kwietnia 2012)zobacz (.PDF)

• Artykuł z gazety "Papierniczy Świat" - Oni grają FAIR (1/2011)zobacz (.JPG)

• Artykuł z gazety "Papierniczy Świat" - Wywiad z Prezesem Wojciechem Duś (5/2010)zobacz (link)

• Artykuł z gazety "Papierniczy Świat" o otwarciu nowej siedziby Biuro Klub Sp. z o.o. (10/2009) - zobacz (.PDF)

• Wywiad z właścicielem firmy Biuro-LAND Krzysztofem Porębskim (Papierniczy Świat 2009) - zobacz (.PDF)

• Wywiad z właścicielem firmy Redis Jan Kamecki (Papierniczy Świat 2009) - zobacz (.PDF)

• W dniach 6-7 czerwca we Wrześni odbyło się integracyjne spotkanie dostawców oraz zrzeszonych firm Konsorcjum Biuro Klub. (Papierniczy Świat 6-7 czerwca 2009) - zobacz (.PDF)

• Przyznanie tytułu "Pracodawca Roku" dla firmy Biuro Land (Papierniczy Świat 20 maja 2009) - zobacz (.PDF).

• IV Targii Biurowo - Szkolne - organizator firma KRAM z Obrzycka (Papierniczy Świat 9 maja 2009) - zobacz (.PDF)

• Po raz trzeci Hurtownia Papiernicza KRAM z Obrzycka zorganizowała Targi Artykułów Szkolnych (Papierniczy Świat 10 maja 2008) - zobacz (.PDF)

• Wywiad z Prezesem Biuro Klub Sp. z o.o. "Bądźmy w biznesie dżentelmenami" - zobacz (link)

• Artykuł w portalu Trade Bizz.pl o zmianach w Biuro Klub Sp. z o.o. - zobacz (link)