Jesteśmy na Google+

ikona email

biuro@biuroklub.pl

Sprawdzony dostawca artykułów biurowych

Konsorcjum Biuro Klub to spółka kapitałowa zawiązana w 2003 roku przez grupę 10 przyjaciół prowadzących odrębne firmy na terenie kraju, którzy postanowili połączyć siły , aby idąc z duchem czasu, wspólne rozwijać nowoczesny biznes. Rozwój spółki zawsze oparty był o dobre, przyjacielskie relacje, uczciwość i zaufanie oraz staranny dobór kolejnych udziałowców, którzy z czasem powiększali skład Grupy.

Obecnie Konsorcjum zrzesza 23 udziałowców i kilka firm stowarzyszonych, dzięki czemu udało się stworzyć blisko 40 oddziałów w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu czy Gdańsku. Sieć naszych punktów sprzedaży i hurtowni z artykułami i materiałami biurowy to doskonale działający system logistyczny, który zapewnia realizację kontraktów, także tych ogólnokrajowych, na najwyższy poziomie.

Naszą wiedzę i doświadczenie czerpiemy z różnorodności naszych firm, które działając na odrębnych rynkach, doskonale znają potrzeby i przyzwyczajenia swoich klientów. Działamy nie tylko globalnie, działamy też lokalnie, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy wysoki poziom obsługi wypracowany przez lata doświadczeń, a swoje działania zawsze opieramy o etykę i kulturę w biznesie.

Zaopatrujemy biura m.in w takie artykuły i materiały biurowe jak tonery do drukarek, pudła archiwizacyjne, papier ksero różnych formatów (a4) i kolorów (biały i kolorowy), systemy organizacji dokumentów i wiele innych niezbędnych produktów do domu, biura czy szkoły.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś!

udziałowcy i firmy zrzeszone w Konsorcjum Biuro Klub

Strona główna | O nas | Wydarzenia | Firmy zrzeszone | Oferta | E-sklep | Zapytania Ofertowe | Kontakt